Magdalena Fałek

Neurologopeda

Absolwentka  Wydziału Językoznawstwa Stosowanego i Logopedii UMCS w Lublinie, Podyplomowych Studiów Logopedii Medialnej na Uniwersytecie Gdańskim oraz Podyplomowych Studiów Neurologopedycznych na SWPS, a także wielu kursów z zakresu emisji głosu i logopedii.

Doświadczenie zdobywała pracując jako neurologopeda i rzecznik prasowy NZOZ Sanaus, na stanowisku neurologopedy na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej  Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie i Poradni Logopedycznej SPOZ oraz prowadząc liczne szkolenia i warsztaty z emisji głosu.

W naszej poradni psychologiczno-psychiatrycznej zajmuje się diagnozą oraz leczeniem problemów z zakresu neurologopedii zarówno u dzieci jak i osób dorosłych. Ponadto prowadzi warsztaty z emisji głosu przeznaczone dla osób chcących doskonalić swoje umiejętności występów publicznych. Warsztaty przeznaczone są także dla osób robiących karierę medialną (castingi, prowadzenie imprez i uroczystości publicznych, ).

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".