Dagmara Wiśniewska

Psychoterapeutka

Absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu – Psychologia Stosowana na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie jest słuchaczką Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodku ReGeneRacja.

Doświadczenie zdobywała podczas stażów w przedszkolu integracyjnym, na Oddziale Diagnostyczno – Obserwacyjnym w Centrum Psychiatrycznym w Warcie , w Ośrodku Pomocy Ofiarom Przestępstw dla Matek i Dzieci oraz prowadząc szkolenia z zakresu zapobiegania przemocy domowej zarówno dla ofiar jak i pracowników socjalnych. Pracowała również w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w poradni dla Dzieci i Młodzieży, a także realizując projekty aktywizacji społecznej dla dorosłych i dzieci.

W Vertimed+ diagnozuje przyczyny trudności szkolnych między innymi dysleksje i dyskalkulię oraz udziela pomocy psychologicznej w trudnych sytuacjach życiowych dla dzieci, młodzieży oraz rodziców. Świadczenia udzielane są komercyjnie.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]