PSYCHOLOG


Wiemy jak ważna jest rodzina oraz dbanie o wzajemne relacje oparte na szacunku i miłości. Rodzinne szczęście mogą zakłócić negatywne emocje, które należy nauczyć się oswajać. Bycie rodzicem to trudna i zarazem najpiękniejsza rola w życiu każdego człowieka. Pary oczekujące na dziecko tworzą w swojej głowię obraz wspaniałej familii z uroczym bobasem. Przyjście na świat nowego członka rodziny szybko weryfikuje nasze idylliczne wyobrażenia. Wszystko co było dotąd tak banalne nabiera innego wymiaru. Teoria zawodzi w praktyce i wówczas nie trudno o pierwsze chwilę zwątpienia, które po pewnym czasie mogą negatywnie wpływać na wzajemne relacje. W takich momentach warto zwrócić się o pomoc do specjalisty.

W trosce o dobry nastrój i zachowanie równowagi wewnętrznej oferujemy:

  • Konsultacje dla matek oraz rodzin z niemowlętami i małymi dziećmi, które borykają się z niewytłumaczalnymi problemami takimi jak: bezsenności, napady złości, zaburzenia odżywiania i lęk separacyjny.
  • Psychoterapia rodzinna, która polega na jednoczesnej pracy z osobami tworzącymi rodzinę, obejmująca kłopoty szkolne i wychowawcze, trudności w komunikacji czy w budowaniu związków emocjonalnych.
  • Spotkania indywidualne dzieci i młodzieży zmagającej się z uzależnieniami i zachowaniami autodestrukcyjnymi poprzedzone konsultacją z rodzicami. Celem terapii jest zrozumienie istoty problemu zaś efektem możliwość rozwoju i uzyskanie zmian w problemowych obszarach.
  • Wspieramy rodziny w trakcie postępowania adopcyjnego oraz podczas separacji i rozwodu.

Prowadzimy terapie w podejściu psychodynamicznym w celu złagodzenia bezpośredniego problemu z którym zgłasza się Pacjent jak i w celu zrozumienia i przeanalizowania schematów, które powtarzają się w jego życiu i dostarczają cierpienia.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".