PSYCHOLOG DZIECIĘCY

Specjalizujemy się w prowadzeniu diagnostyki i terapii psychologicznej dzieci w wieku od 3 do 17 lat oraz ich rodzin. Oferujemy badania rozwoju poznawczego, emocjonalne i społecznego.

Podczas pierwszej wizyty specjalista przeprowadza konsultacje z rodzicem, a następnie rozmawia z dzieckiem. Po dokładnej analizie psycholog w porozumieniu z opiekunami ustala odpowiednią i najbardziej efektywną formę leczenia. W miłej atmosferze i w profesjonalny sposób pomagamy w trudnych sytuacjach życiowych:

  • Udzielamy wsparcia dla dzieci i młodzieży uzależnionej od Internetu i środków psychoaktywnych
  • Prowadzimy trapię indywidualną oraz rodzinną w nurcie poznawczo-behawioralnym
  • Udzielamy porad w kwestii adopcji oraz tematyki rozwodowej
  • Udzielamy pomocy osobom z zaburzeniami odżywiania
  • Leczymy objawy psychosomatyczne spowodowane nieświadomymi myślami, uczuciami oraz permanentnym stresem, którego następstwem są symptomy fizyczne. Choroby psychosomatyczne najczęściej objawiają się pod postacią bólu głowy oraz wiążą się z problemami układu trawiennego – wrzody żołądka, oddechowego – astma oraz sercowo – naczyniowego – choroba wieńcowa.

Koncertujemy się na osobach z zaburzeniami emocjonalnymi takimi jak lęk, nerwica, depresja. Wspieramy rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży z trudnościami w przedszkolu, szkole i okresie dojrzewania. Poprzez rozmowę i ćwiczenia przywracamy wiarę w siebie oraz uczymy jak radzić sobie z emocjami. Nasi Pacjenci dzięki terapii odzyskują spokój wewnętrzny i równowagę psychiczną.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".