PORADNIA SEKSUOLOGICZNA

Oferujemy diagnostykę i leczenie zaburzeń oraz problemów seksualnych.

W szczególności skupiamy się na pomocy w osiągnięciu satysfakcji z życia intymnego i relacji partnerskich. Wspieramy w budowaniu poczucia własnej wartości oraz tworzeniu nowej jakości w związku. Prowadzimy terapię dla osób w każdym wieku, bez względu na płeć i tożsamość seksualną.

W pracy z mężczyznami koncentrujemy się na leczeniu zaburzeń erekcji, problemach z wytryskiem, nadmiernym lub obniżonym popędzie seksualnym.

Podczas terapii z kobietami zajmujemy się zaburzeniami orgazmu, problemami z libido, tematem bolesnego współżycia oraz trudnościami w relacjach intymnych w okresie ciąży i połogu. W ramach poradni poruszamy tematy dotyczące objawów psychosomatycznych podczas menopauzy i andropauzy.

Prowadzimy spotkania indywidualne oraz terapie par. W Poradni Seksuologicznej wszystkich porad udzielamy odpłatnie, według cennika.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".