PORADNIA PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA


Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Vertimed+ postała z myślą o Pacjentach w wieku od 3 miesiąca do 17 roku życia oraz ich rodzicach. Pracujemy pod nadzorem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i posiadamy wpis do ewidencji szkól i placówek niepublicznych prowadzony przez m.st Warszawa o numerze 4/P/18.

W kameralnych i komfortowych warunkach zapewniamy wsparcie i pomoc najlepszych specjalistów: psychologów, pedagogów oraz  neurologopedy, którzy przeprowadzą badania rozwoju poznawczego, emocjonalnego i społecznego.

Oferujemy holistyczne podejście w zmaganiach z trudnościami szkolnymi i problemami emocjonalnymi. Wspomagamy także procesy ciągłego rozwoju dzieci i dorosłych, którzy chcą doskonalić sztukę wystąpień publicznych, pozbyć się tremy towarzyszącej wystąpieniom w pracy lub szkole oraz pragną  rywalizować podczas castingów lub konkursów.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".