GABINET PIELĘGNIARKI POZ / ZABIEGOWY

W gabinecie zabiegowym wykonujemy iniekcje, pomiary ciśnienia, tętna , poziomu glukozy i badania EKG. Pomagamy w utrzymaniu higieny ran. Realizujemy także badania laboratoryjne z możliwością otrzymania tego samego dnia wyniku drogą elektroniczną.

Osoby, które dokonały wyboru lekarza pierwszego kontaktu oraz pielęgniarki środowiskowej w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej i posiadają aktywną deklaracje w Vertimed+ mają prawo do korzystania z wizyt domowych.
Opieka w miejscu zamieszkania przysługuje chorym w przypadku pogorszenia stanu zdrowia i gdy niemożliwe jest dotarcie do kliniki. Lekarz odwiedza Pacjenta w dni powszednie w godzinach od 18:00 do 10:00. W sytuacjach bezpośredniego zagrożenia życia oraz utraty przytomności pomocy udziela system ratownictwa medycznego – należy niezwłocznie dzwonić pod numer alarmowy 112.

W realizacji świadczeń środowiskowych lekarzowi udziela fachowego wsparcia pielęgniarka. Pielęgniarka rodzinna planuje i realizuje kompleksową opiekę medyczną adekwatną do stanu zdrowia i potrzeb chorego. W ramach swoich obowiązków wykonuje zabiegi: pielęgnacyjne, usprawniające oraz koordynuje i organizuje działania na rzecz podopiecznego w zakresie socjalnym poprzez kontakt z lekarzem oraz organizacjami ochrony zdrowia.
W celu umówienia wizyty domowej należy kontaktować się telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio z rejestracją w godzinach pracy przychodni.

Środki higieniczne, leki, specjalistyczne opatrunki i sprzęt medyczny niezbędny do wykonania czynności pielęgnacyjnych zapewnia Pacjent, rodzina lub opiekunowie.


Pobierz deklaracje > wypełnij wniosek > złóż deklaracje w punkcie obsługi Pacjenta Vertimed+

POBIERZ DEKLARACJE
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".