BADANIA LABORATORYJNE

Realizujemy ponad 200 różnych badań laboratoryjnych z możliwością otrzymania wyniku tego samego dnia drogą elektroniczną. Pacjent ma prawo do wykonania badań w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia na podstawie ważnego skierowania od lekarza pracującego w Grupie Medycznej Vertimed+. Osoby, które chcą wykonać dodatkowe badania lub nie mają ważnego skierowania mogą skorzystać z naszej oferty badań wykonywanych komercyjnie. Cennik.

Punkt pobrań czynny jest w dni powszednie w godzinach 07:00 – 12:00 oraz w godzinach przyjęć komercyjnych 13:00 – 17:00. Od poniedziałku do środy pobieramy materiał do badań najmłodszym pacjentom. W celu uzyskania wiarygodnego wyniku należy prawidłowo przygotować się do badań. O szczegóły zapytaj lekarza lub pielęgniarkę w gabinecie zabiegowym.

Szanowny Pacjencie Vertimed+ nie realizuje badań zakupionych przez sklep internetowy Laboratorium Alab.

Przypominamy, że jesteśmy punktem partnerskim. Zapraszamy do gabinetu zabiegowego w celu przekazania materiału do badań od poniedziałku do piątku  w godzinach 7.00- 12.00 (pobrań w ramach NFZ) 12.00-17.00 ( zlecenia komercyjne).

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".