GRUPA MEDYCZNA VERTIMED+

Nasza Filozofia: Wszystko zaczyna się w głowie…

Nasze Wartości: W Vertimed+ wierzymy, że w życiu można osiągnąć równowagę. Pomożemy Tobie odzyskać spokój wewnętrzny oraz zachować zdrowie fizyczne. Vertimed+ to miejsce, w którym zadbasz o swoje emocje oraz ciało. Z nami poczujesz się lepiej.

Nasza Misja: Każdego dnia dbamy o Twoje zdrowie. Troszczymy się o Ciebie i Twoją rodzinę. Z nami odzyskasz kontrolę nad swoim umysłem i ciałem. Pomożemy Tobie, gdy walczysz z gorączką i potrzebujesz porozmawiać. Wraz z naszymi specjalistami osiągniesz harmonię między ciałem a duchem.

Grupa Medyczna Vertimed+ istnieje na rynku medycznym od 2008 roku. Kameralna lokalizacja, łatwy dojazd, profesjonalna kadra i wysokie standardy obsługi szybko pozwoliły zdobyć nam zaufanie Pacjentów.

Działalność rozpoczynaliśmy świadcząc usługi z zakresu psychiatrii, psychologii i psychoterapii. Z powodzeniem prowadzimy Dzienny Oddział Zaburzeń Nerwicowych, Poradnię Zdrowia Psychicznego oraz Poradnię Leczenia Uzależnień. W trosce o najmłodszych Pacjentów swoją ofertę wzbogaciliśmy o Poradnię psychologiczno–pedagogiczną oraz neurologopedyczną.

Na przestrzeni lat stworzyliśmy miejsce przyjazne całym rodzinom. W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), Pacjenci mogą korzystać z pomocy lekarza rodzinnego, lekarza pediatry oraz wykwalifikowanych położnych i pielęgniarek. W Vertimed+ realizujemy niezbędne badania laboratoryjne i ultrasonograficzne. Chcąc zapewnić naszym Pacjentkom kompleksową opiekę medyczną zdecydowaliśmy się także na otwarcie Poradni ginekologiczno-położniczej. Gabinet wyposażony jest w nowy sprzęt najwyższej jakości, co gwarantuje szybkie i dokładne wykonanie badań.

Nasz zespół tworzą uznani specjaliści. Ich wiedza, doświadczenie zawodowe oraz wieloletnia praktyka, dają pewność pełnego profesjonalizmu i skuteczności. Stale się rozwijamy i dążymy do poszerzenia naszej oferty medycznej. Staranny dobór personelu, wysokie standardy pracy oraz estetyczne wnętrze placówki, zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".