Twarze Depresji. Nie Oceniam. Akceptuję.

Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.

Jesteśmy dumnym patronem medycznym X jubileuszowej kampanii społecznej „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję”, której tegorocznym ambasadorem jest utytułowany sportowiec Marek Plawgo.

Od ponad 8 lat z sukcesem prowadzimy Dzienny Oddział Leczenia Zaburzeń Nerwic, Poradnię Zdrowia Psychicznego oraz Poradnię Leczenia Uzależnień.

Dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszych specjalistów każdego dnia staramy się pomóc całym rodzinom odzyskać kontrolę nad swoimi emocjami i ciałem.

Obecny styl życia oraz lęk i obawy przed mówieniem o chorobach psychicznych sprzyjają budowaniu mitów na temat depresji. Znikoma wiedza o jej pierwszych objawach oraz brak odpowiedniego wsparcia medycznego są jednymi z wielu przyczyn, które mogą prowadzić do samobójstwa.

Z doświadczenia wiemy jak ważna jest rozmowa z drugim człowiekiem i wiedza jak mu pomóc w czasie kryzysu.

Wspólnie z fundacją „Twarze depresji” zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją podczas której, wystąpią znamienici goście. Więcej o konferencji można przeczytać na stronie http://twarzedepresji.pl/o-konferencji-21-02-2020/

W czasie trwającego jubileuszu przygotowaliśmy dla Państwa cykl wykładów, które odbędą się 14 marca 2020 roku w siedzibie kliniki Vertimed+. Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna Pani Dagmara Potęga-Sidorowicz poruszy temat „ Klinicznego perfekcjonizmu, który prowadzi do depresji”. Psychoterapeuta psychodynamiczny Pan Maciej Ścibor będzie mówił  „O równowadze psychofizycznej i budowaniu odporności psychicznej”.

W związku z tym wydarzeniem oferujemy 8 darmowych konsultacji u lekarza psychiatry Magdaleny Więdłochy. Wizyty będą realizowane w oparciu o najwyższy standard usług i mają charakter pełnowymiarowego świadczenia medycznego.

Wierzymy w słuszność działań pomysłodawczyni fundacji Pani Anny Morawskiej- Borowiec i jesteśmy w pełni uznania jej pracy.

Mamy również nadzieje, że nasze starania przyczynią się do wzrostu świadomości społecznej na temat depresji i jej leczenia.

O szczegóły akcji dowiedz się w Punkcie Obsługi Pacjenta w naszej przychodni i zapoznaj się także z regulaminem promocji.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".