Regulamin Karty Podarunkowej Vertimed+

 1. Karta podarunkowa upoważnia do realizacji wszystkich usług oferowanych przez Vertimed+ z wyłączeniem procedury założenie wkładki hormonalnej  zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego voucher ’u.
 2. Minimalna wartość Karty Podarunkowej nie może być niższa niż 200,00 zł.
 3. Okres ważności karty podarunkowej wynosi 1 rok od daty zakupu i nie ulega przedłużeniu.
 4. Karta Podarunkowa nie podlega wymianie na gotówkę w całości ani w części.
 5. Voucher może zostać wykorzystany dla jednej lub kilku usług.
 6. Zgodnie z życzeniem Nabywcy istnieje możliwość dopłaty do karty podarunkowej jeśli wartość usług opiewa na kwotę większą nić jej pierwotna wartość.
 7. Przy zakupie Kary Podarunkowej w kwocie powyżej 500,00 zł dodawane jest 10% wartości zakupionej karty.
 8. Karta Podarunkowa zakupiona zgodnie z zasadami i na warunkach określonych w niniejszym regulaminie nie może zostać zrealizowany na zakup lub wymianę innych Kart Podarunkowych/voucherów/bonów.
 9. Nabywcy oraz Użytkownikowi nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Grupy Medycznej Vertimed+ Sp. z o.o z tytułu utraty, kradzieży, zniszczenia Karty Podarunkowej czy utraty jej ważności.
 10. Użytkownik może posługiwać się Kartą Podarunkową wielokrotnie do wyczerpania limitu kwotowego przypisanego do Karty Podarunkowej lub do skończenia jej terminu ważności.
 11. Karta Podarunkowa może być realizowana w ramach dostępności terminu po uprzednim kontakcie telefonicznym/mailowym/osobistym z recepcją.
 12. Voucher wykorzystany na mniejszą sumę nie podlega zwrotowi w postaci różnicy.
 13. Pacjent może wykorzystać wartość różnicy realizując wybraną usługę.
 14. Każda Karta Podarunkowa jest wystawiana na „Okaziciela”, może stanowić formę prezentu.
 15. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o wcześniejsze poinformowanie recepcji, że formą płatności za wybraną usługę będzie Karta Podarunkowa.
 16. W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną/mailową/osobistą na 24h przed umówionym terminem, wartość usługi z Karty Podarunkowej zostaję uznana za zrealizowaną przy czym zmniejsza jej wartość .
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".