Wkładka hormonalna to jedna z najskuteczniejszych obecnie metod antykoncepcji, jej skuteczność sięga nawet 100%.

Naszym Pacjentkom oferujemy do wyboru trzy systemy wkładek hormonalnych wewnątrzmacicznych. Wkładka antykoncepcyjna jest zakładana przez lekarza ginekologa podczas wizyty ginekologicznej po wcześniejszej konsultacji, podczas której lekarz wspólnie z Pacjentką podejmują decyzję dotyczącą wyboru odpowiedniego rodzaju wkładki, zasadności użycia oraz terminu założenia.

Oferujemy:

  • System domaciczny uwalniający hormony Mirena (Mirena 52mg system domaciczny 0,02mg/24h), który przez kilkadziesiąt miesięcy uwalnia hormony (lewonorgestrel) zapobiegające zajściu w ciążę. Jest to skuteczna oraz odwracalna metoda antykoncepcji.
  • System domaciczny Kyleena (Kyleena system domaciczny 0,0195g), która przez okres 5 lat zapobiega zajściu w ciążę poprzez uwalnianie hormonu lewonorgestrel. Jest to skuteczna oraz odwracalna metoda antykoncepcji.

Chcąc zagwarantować jak najwyższy poziom wykonywanego zabiegu korzystamy wyłącznie z wkładek kupionych oraz przechowywanych w naszej przychodni.

Przygotowanie do zabiegu oraz wymagane badania:

  • Wkładkę antykoncepcyjną należy zakładać podczas krwawienia miesięcznego,
  • Warunkiem założenia wkładki jest posiadanie ważnego badania cytologicznego (ważność badania – 3 miesiące).
  • Wkładkę domaciczną hormonalną zaleca się jako długoterminową terapię antykoncepcyjną, a w określonych przypadkach jako leczenie przedłużających się obfitych miesiączek.
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".