Co może dać trening mindfulness?

Czy chciałbyś wziąć udział w cyklu warsztatów, na którym dowiedziałbyś się, w jaki sposób radzić sobie ze stresem? A może chciałbyś uczestniczyć w kursie, w ramach którego nauczyłbyś się jak zatrzymać się, wyciszyć i wyćwiczyć w sobie umiejętność „poluzowywania trochę w swojej głowie”?

Może jest jeszcze inaczej. Nosisz w sobie tęsknotę za chwilami, kiedy czułeś się absolutnie spełniony, szczęśliwy, nieustraszony, za chwilami, kiedy czas dla Ciebie nie istniał. Zastanawiasz się może, jak sprawić, aby Twoje życie na co dzień było przesycone takimi jakościami, jak te pojedyncze chwile, kiedy czułeś się bezwarunkowo radosny, spokojny, po prostu sobą?

Jak tego dokonać? Odpowiedzią jest trening umysłu, który jest jednocześnie prosty oraz wymagający wysiłku. Potrzebna będzie Twoja determinacja do wytrwania w codziennej praktyce, aby z uważnością, wyostrzonymi zmysłami i wewnętrznym spokojem smakować swoje codzienne życie.

Część uczestników moich 8-tygodniowych programów MBSR zaczyna swoją przygodę z uważnością z pewnym bagażem obaw, np. czy wytrwają w codziennej medytacji. Doświadczenie mindfulness to takie doświadczenie, które jest z jednej strony nęcące, ale z drugiej może przecież zakwestionować dotychczasowy sposób postrzegania samego siebie i otaczającego świata. 8 cotygodniowych spotkań i samodzielna praktyka w domu nie muszą być zawsze przyjemne. O takich kwestiach również rozmawiamy wspólnie przed przystąpieniem do programu.

A jednak, kiedy kończy się ta kilkutygodniowa przygoda, okazuje się, że było warto, bo:

*Opinie uczestników programów prowadzonych w okresie od września 2018 do maja 2019. Zdjęcia pochodzą z prywatnego archiwum prowadzącej.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WZIĘCIEM UDZIAŁU W PROGRAMIE MBSR PROWADZONYM PRZEZ BASIĘ ŚWIDERSKĄ, AUTORKĘ TEKSTU, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: BARBARA.SWIDERSKA@POLIM.PL, 509 194 197.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".