Być kobietą , być kobietą…”, „ Są kobiety pistolety i kobiety jak rakiety…” , „ Jestem Kobietą…”

Dziś jak nigdy wcześniej Kobiety jednoczą się w różnych ważnych sprawach. Nasz głos słyszany jest w każdym zakątku świata, a znaczenie słowa Kobieta cały czas zyskuje na sile. Z pewnością nasza rodzina, przyjaciele oraz współpracownicy potrzebują zdrowych matek, koleżanek, żon, partnerek oraz bizneswomen.

W życiu codziennym musimy sprostać wielu oczekiwaniom. Z zegarkiem w ręku odhaczamy kolejne zadania z kalendarza. Między odprowadzeniem dziecka do szkoły i zebraniem w pracy znajdujemy chwilę na kosmetyczkę i fryzjera, a dokuczliwą migrenę żegnamy kolejną połkniętą tabletką.

Powiedzmy STOP złemu samopoczuciu, przemęczeniu i bólowi. Stwórzmy własną strategię bycia piękną i zdrową. Bądź świadomą babcią, mamą, dyrektorką czy projektantką. Bez względu na to czym się zajmujesz i ile masz lat wpisz do swojego kalendarza kontrolną wizytę u lekarza oraz zaplanuj termin badań okresowych. Nie traktuj gorzej siebie niż własny samochód, który obowiązkowo raz w roku oddajesz na serwis.

Tak samo jak nie zapominasz by zadbać o swoje paznokcie i włosy, nie możesz zapominać o swoich jajnikach, piersiach czy głowie.

Badaj się regularnie i zapobiegaj zamiast leczyć!

Regularnie wykonywana cytologia oraz USG piersi może uchronić Ciebie i Twoich bliskich od dramatu zmagania się z chorobą jaką jest nowotwór. Raz w roku lub jeśli zajdzie potrzeba to również częściej, warto wykonać ogólne badania laboratoryjne by sprawdzić kondycję naszego organizmu.

Gdy czujesz, że musisz z kimś porozmawiać, a nie chcesz setny raz dzwonić do swojej przyjaciółki i opowiadać o tym co Ciebie męczy warto, abyś zaufała doświadczonemu terapeucie. Już godzinna sesja psychoterapeutycznej pozwoli nabrać dystansu i z nową energią zmierzyć się z kolejnymi zadaniami.

Grupa Medyczna Vertimed+ to miejsce w większości tworzone przez Kobiety dla Kobiet. Z pełną starannością przygotowałyśmy dla Ciebie, dla Nas ofertę jak być „piękną bo zdrową”.

Odwiedź naszą poradnię ginekologiczną i zafunduj sobie godzinę najpotrzebniejszych badań oraz rozmowę z lekarzem. Oddaj się rytuałowi cytologii oraz pozwól sobie na USG piersi w naszej poradni radiologicznej. Podobnie jak znajdujesz czas na pomalowanie paznokci znajdź chwilę na najważniejsze – na własne zdrowie!

Po udanej wizycie u specjalisty ginekologa czas sprawdzić ogólny stan organizmu. W gabinecie zabiegowym w bezbolesny i szybki sposób wykonasz wszystkie potrzebne testy. Przecież chcesz zajrzeć do wnętrza samej siebie J

Dla fryzjera poświęcamy średnio dwie i pół godziny, aby na naszej głowie pojawiła się fryzura jak z filmu. Podaruj sobie sześćdziesiąt minut w zaciszu naszych sal terapeutycznych i poczuj jak Twoja głowa staje się wolna od złych myśl.

Przyjdź do Vertimed+ jak do SPA i stwórz własną strategię bycia piękną.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".