Poradnia psychologiczna dla dzieci i młodzieży

20Lis, 2018

Poradnia psychologiczna dla dzieci i młodzieży

W poradni psychologicznej oferujemy diagnostykę i leczenie dzieci w wieku od 3 miesiąca do 17 roku życia. Przeprowadzamy badania rozwoju poznawczego, emocjonalnego i społecznego.

Dbając o dobry nastrój i zachowanie równowagi wewnętrznej całej rodziny oferujemy:

  • Konsultacje dla matek oraz rodzin z niemowlętami i małymi dziećmi, które borykają się z niewytłumaczalnymi problemami takimi jak: bezsenności, napady złości, zaburzenia odżywiania i lęk separacyjny.
  • Psychoterapię rodzinną, która polega na jednoczesnej pracy z osobami tworzącymi rodzinę, obejmująca kłopoty szkolne i wychowawcze, trudności w komunikacji czy w budowaniu związków emocjonalnych.
  • Spotkania indywidualne dzieci i młodzieży zmagającej się z uzależnieniami i zachowaniami autodestrukcyjnymi poprzedzone konsultacją z rodzicami. Celem terapii jest zrozumienie istoty problemu zaś efektem możliwość rozwoju i uzyskanie zmian w problemowych obszarach.
  • Wspieramy rodziny w trakcie postępowania adopcyjnego oraz podczas separacji i rozwodu.

Wszelkie informacje o terminach i kosztach wizyty diagnostycznej oraz terapii dostępne są w naszej recepcji pod numerem telefonu +48 22 405 63 75.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".