Poradnia pedagogiczna dla dzieci i młodzieży

18Lis, 2018

Poradnia pedagogiczna dla dzieci i młodzieży

W radością informujemy o otwarciu nowej poradni pedagogicznej w naszej przychodni.

Pracujemy pod nadzorem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i posiadamy wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzony przez m. st Warszawa o numerze 4/P/18.

Zajmujemy się diagnozą dzieci i młodzieży z trudnościami szkolnymi jak dysleksja, dysgrafia czy dyskalkulia oraz problemami z nauką języków obcych.

W poradni prowadzimy zajęcia korekcyjne zarówno indywidualne jak i grupowe których celem jest zminimalizowanie zdiagnozowanych zaburzeń rozwojowych.

Aby terapia była maksymalnie efektywna i przyniosła najlepsze rezultaty dopasowujemy jej intensywność i tempo do indywidualnych możliwości i predyspozycji każdego dziecka.

Wystawiane przez nas opinie są respektowane przez wszystkie szkoły oraz kuratorium oświaty podczas egzaminów kończących kolejne etapy nauki (egzamin ósmoklasisty, matura).

Wszelkie informacje o terminach i kosztach wizyty diagnostycznej oraz zajęć korekcyjnych dostępne są w naszej recepcji pod numerem telefonu +48 22 405 63 75.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".