O czym warto pamiętać przed pobraniem krwi?

16sie, 2019

O czym warto pamiętać przed pobraniem krwi?

Badanie krwi to jedno z podstawowych i najważniejszych badań laboratoryjnych dzięki któremu możemy ocenić kondycję naszego organizmu. W celu uzyskania najbardziej wiarygodnych wskaźników badanie wykonujemy na czczo, czyli z zachowaniem 8-12 godzin przerwy od ostatniego posiłku. Dzień wcześniej unikamy także tłustych, obfitych posiłków i alkoholu.

Przed badaniem krwi warto wypić 2 szklanki wody. Pamiętaj o tym szczególnie w przypadku małych dzieci i w okresie letnim, w wówczas badanie przebiegnie sprawnie.

Zawsze powiadom personel medyczny o przyjmowanych lekach, suplementach i preparatach ziołowych, mają one wpływ na wynik analizy niektórych pierwiastków.

Nasz punkt pobrań czynny jest w dni powszednie w godzinach 8:00 – 11:00. Od poniedziałku do środy pobieramy materiał do badań najmłodszym Pacjentom.

Aby dowiedzieć się więcej lub zapisać się na wizytę zapraszamy do kontaktu z naszym Punktem Obsługi Pacjenta:  22 405 63 75, 22 403 54 42

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".