Love is in the air! Walentynkowa promocja na wkładki antykoncepcyjne!

8Lut, 2019

Love is in the air! Walentynkowa promocja na wkładki antykoncepcyjne!

Z okazji Walentynek mamy dla Was super promocję. Cena wkładek antykoncepcyjnych marek: Kyleena, Mirena i Jaydess zostaje obniżona o 200 zł!

Nowa cena 1000zł obowiązuje od dziś do 25 lutego!

Szczegóły promocji i terminy zapisów na wizytę dostępne w punkcie obsługi Pacjenta lub pod numerem telefonu +48 22 405 63 75.

Wkładka hormonalna to najskuteczniejsza metoda antykoncepcji – jej skuteczność sięga nawet 100%. W Vertimed+ mamy dla Was do wyboru trzy różne systemy wkładek. Nasi lekarze podczas konsultacji dobiorą tą najbardziej dopasowaną do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Czas działania wkładki wynosi od 3 do 5 lat – w zależności od wybranego systemu. Założona wkładka automatycznie uwalnia hormony dzięki czemu nie trzeba pamiętać o konieczności ich przyjmowania o określonych porach jak w przypadku tabletek antykoncepcyjnych.

Pomimo konieczności poniesienia jednorazowego większego wydatku, jest to też metoda korzystniejsza cenowo niż tabletki.

Dzięki systemowi płatności Mediraty możecie skorzystać z opcji płatności ratalnej. Taka możliwość pozwoli Wam bez nadmiernego obciążania budżetu wybrać najskuteczniejsza formę antykoncepcji.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]