Diagnoza psychologiczna dzieci i młodzieży w Vertimed+

21Cze, 2018

Diagnoza psychologiczna dzieci i młodzieży w Vertimed+

Od lipca w każdą środę w godzinach od 10:00 do 15:00 zapraszamy na terapię do Pani Natalii Przybyszewskiej.

Pani Natalia jest z wykształcenia psychologiem, a także obecnie psychoterapeutką w trakcie procesu certyfikacji. Doświadczenie zdobywała pracując w publicznych i prywatnych ośrodkach pomocy psychologicznej. Od 2011 pracuje w jednej z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie.

Zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży (w tym diagnozą trudności szkolnych) oraz psychoterapią dzieci od 12 roku życia, a także osób dorosłych. Prowadzi konsultacje dla rodziców, prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych i grupy rozwoju dla rodziców i młodzieży. Udziela pomocy psychologicznej dzieciom borykających się z trudnościami emocjonalnymi, uwikłanych w konflikty okołorozwodowe rodziców, doświadczających kryzysu oraz traumy. Specjalizuje się także w psychoterapii indywidualnej zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania i depresji.

Pierwsza wizyta zawsze odbywa się w towarzystwie rodzica, każda kolejna to indywidualna kwestia podjęta podczas pierwszej konsultacji.

Zapraszamy na konsultacje już od 4.07. terminy kolejnych konsultacji w lipcu: 11.07 i 25.07 (środy) w godzinach od 10.00 do 15.00.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".