Diagnostyka jajnika 2018

18Paź, 2018

Diagnostyka jajnika 2018

Drogie Panie, Wasze zdrowie i dobre samopoczucie zawsze było dla nas priorytetem.

Dlatego, jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że w tym roku przystąpiliśmy do ogólnopolskiej kampanii organizowanej przez fundację Kwiat Kobiecości pt. „Diagnostyka Jajnika 2018”, której ambasadorką została Pani Magda Gessler.

Od ponad 2 lat nasza poradnia ginekologiczno-położnicza znajduje się na mapie „Gabinetów pod kwiatkiem” zapewniając dyskrecję, komfort i oferując potwierdzony, najwyższy standard przeprowadzanych wizyt ginekologicznych.

Nasi specjaliści w profesjonalny sposób, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu przeprowadzają wywiady medyczne, diagnozują problemy i wybierają najskuteczniejsze metody leczenia.
Wiemy jak ważna jest profilaktyka w celu zapobiegania chorobom zwłaszcza nowotworowym, poprzez ich wczesne wykrycie i zastosowanie efektywnej terapii.
Aby umożliwić badania profilaktyczne jak największej liczbie kobiet w ramach kampanii „Diagnostyka Jajnika2018” zaoferowaliśmy przeprowadzenie 100 bezpłatnych badań USG transwaginalnych dla Pacjentek niebędących jeszcze pod opieką naszej poradni.

USG domaciczne zostanie wykonane przez specjalistę II stopnia ginekologii i położnictwa Lek. med. Monika Babkiewicz-Gorbacka. Każda z Pań otrzyma także drobny upominek. Dołożymy wszelkich starań by osoby korzystające z opieki medycznej w ramach wydarzenia czuły się komfortowo, a udzielona im pomoc była kompletna.

Jeśli wiesz, że któraś z kobiet w Twoim otoczeniu: mama, siostra, ciocia lub koleżanka powinny wykonać USG ginekologiczne – zaproś je do naszej poradni! Dzięki naszemu programowi teraz mogą zrobić je bezpłatnie!
W trosce o zdrowie kobiet zachęcamy do skorzystania z akcji promocyjnej oraz zapoznania się z informacjami na temat nowotworu jajnika na stronie https://diagnostykajajnika.pl/ .
Mamy nadzieje, że nasz wkład w kampanie przyczyni się do wzrostu świadomości społecznej na temat profilaktyki i leczenia raka jajnika w Polsce. O szczegóły akcji zapytaj w naszym punkcje obsługi Pacjenta, zapoznaj się także z regulaminem akcji dostępnym na naszej stronie internetowej.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertimed, Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]